Los Videos to kreatywna agencja video marketingowa z Warszawy. Strategicznie zarządzamy contentem video (oraz produkujemy!).

Wierzymy, że każdy zasługuje na film. A filmy są najlepszym sposobem na zwrócenie uwagi na firmę, produkt czy ważne informacje. Video w internecie są wygodne dla użytkowników i chętnie udostępniane. Wg badań Diode Digital video online daje nawet o 600% lepsze rezultaty niż inne formy marketingu.

Garść faktów

0

Od 2010 wspieramy firmy i organizacje pozarządowe w zakresie komunikacji. Od 2015 głównie w ramach digital (video) marketingu.

0 +

Tyle video online wyprodukowało dotychczas Los Videos.

0

Na tylu kontynentach realizowaliśmy filmy.

Nasza misja

W Los Videos wierzymy, że każdy zasługuje na to, by świat o nim usłyszał. Dlatego produkujemy filmy (czasem nazywane: filmikami lub digital video, video online lub po prostu „video”). Tworzenie jakościowych produkcji to nasz obowiązek. Dlatego zdobywamy wiedzę jak robić to lepiej i efektywniej. Chętnie to wiedzą się dzielimy.

Dostarczamy świeżych pomysłów i realizujemy także trudne projekty.

Na czas współpracy stajemy się częścią firmy naszego Klienta.

Specjalizacja

  1. Produkujemy głównie filmy poradnikowe i edukacyjne. Jesteśmy dumni z naszych serii na kanałach: Nauka. To Lubię, Testerzy Jakości i Szukam Pracy.
  2. Współtworzymy content premium. Od lat współpracujemy z Grupą FIlmową Darwin. Mamy także pierwsze doświadczenie w zakresie reklamy TV.
  3. Viral videos. Kombinacja angażującego contentu i strategii dystrybucji pomaga nam tworzyć filmy chętnie oglądane i udostępniane przez użytkowników.
  4. Wspieramy firmy komunikacyjne oraz konsultingowo.
  5. Dzielimy się wiedzą podczas eventów branżowych oraz szkoleń i warsztatów. Organizujemy także własne eventy (Video Arena)

Team

Karol Wyszyński

Karol Wyszyński

CEO
Jeff Harmon

Jeff Harmon

Mentor

Współpracownicy

Tomek Sokołowski

Tomek Sokołowski

Jan Jurkowski i Marek Hucz

Jan Jurkowski i Marek Hucz

GF Darwin

Wyróżnienia

nominacja do GRAND VIDEO AWARD 2018

Nominacja dla Testerów Jakości za filmy, w których autorzy zmierzyli się z mitami dotyczącymi telefonów i smartfonów.

nominacja do GRAND VIDEO AWARD 2019

Nominacja w kategorii „Nauka, edukacja, technika” za film: „Ciemność widzę”, któego autorem jest dr Tomasz Rożek z kanału Nauka. To Lubię. Zespół Los Videos współtworzył ten i inne filmy w ramach projektuy „Między nami jest chemia”.

Forum Odpowiedizalnego Biznesu wyróżniło naszą kampanię w Raporcie ``Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki``

Autorzy podpowiadają, czym się kierować, by wybrać najlepszy jakościowo produkt spośród danej grupy towarów. Uczą, jak nie dać się oszukać nieuczciwym sprzedawcom, i edukują na temat praw konsumenckich. W filmach występują eksperci TÜV Rheinland Polska oraz popularyzatorzy wiedzy naukowej, np. dr Tomasz Rożek.

Case Miesiąca - wyróżnienie IAA

Brawo dla Los Videos oraz Mall.pl za rezultaty, jakie udało im się osiągnąć!

Anna Jakubowski
członek zarządu IAA Polska (Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy)

(o kampanii świątecznej dla Mall.pl)

wyróżnienie Google Partners Rising Stars 2016