default-logo
biuro@losvideos.pl
+48 692 121 570
Client: TÜV Rheinland Polska
Skill: Strategiczne zarządzanie contentem video
Tags:

Referencje Mileny Zielińskiej (TÜV Rheinland Polska)

„Firma TÜV Rheinland zdecydowała się kontynuować projekt „Testerzy Jakości”, ponieważ pierwszy sezon w pełni spełnił nasze oczekiwania.

Wraz z trwaniem projektu uczymy się i rozwijamy, słuchamy naszych odbiorców i wyciągamy wnioski na kolejne odsłony projektu. Głównym założeniem tej kampanii jest zwrócenie uwagi na istotne kwestie związane z jakością i bezpieczeństwem produktów codziennego użytku. Zakres czy wymagania norm i standardów jakości czy przepisów prawnych bardzo trudno jest przekazać w sposób zrozumiały i przyjazny. Ten projekt stał się takim narzędziem podawania i dzielenia się wiedzą w sposób przyjemny, zabawny i zrozumiały dla konsumentów. Niecodzienny sposób badań wykonywanych przez Testerów Jakości (filmowych prowadzących) ma zapewnić widzom pozyskiwanie wiedzy w sposób lekki, przyjemny, a czasem również zaskakujący.

Wyniki rozważań naszych filmowych testerów są zestawiane z wiedzą pochodzącą od ekspertów TÜV Rheinland Polska. Dodatkowo odcinki Testerów Jakości są uzupełnione wypowiedziami ekspertów, czyli pracowników TÜV Rheinland Polska, którzy tłumaczą znaczenie i zasadność badań oraz cech jakościowych analizowanych produktów. Kolejny sezon przygotowujemy już w nowym i świeżym formacie.

Agencja Los Videos prowadzi nas przez kolejne tajniki youtubowego czy internetowego świata komunikowania się z widzami. Współpraca jest bardzo przyjemna i rozwojowa. Naszą ambicją jest kontynuowanie projektu przez kolejne kilka lat reagując na potrzeby widzów oraz podążając za najnowszymi trendami komunikacji on-line.

Los Videos to bardzo młoda organizacja, ale w strukturach firmy są wyjątkowo utalentowani i kreatyny ludzie, dzięki którym nasz wspólny projekt jest nie tylko wyzwaniem, ale przede wszystkim czystą przyjemnością.”

 

Milena Zielińska

Kierownik ds. certyfikacji wyrobów
TÜV Rheinland Polska