default-logo
biuro@losvideos.pl
+48 692 121 570
Client: MALL.PL
Skill: Strategiczne zarządzanie contentem video

Referencje Vita Endlera (Prezesa Mall.pl)

„Mallkołaj, tak jak większość fajnych rzeczy, przychodzi spontanicznie. Jeżeli coś ma się udać, to się po prostu uda.

Z drugiej strony człowiek potrzebuje szczęścia w życiu. To my mieliśmy szczęście bo pojechaliśmy na konferencję o e-commerce do Warszawy, gdzie spotkaliśmy się z chłopakami z Los Videos.

Święta są pełne emocji. Ludzie po prostu dają dobro. Ludzie dają prezenty… a nie jest to o tym, że po prostu kupujesz, kupujesz, kupujesz i tak to właśnie było ustalone. Tak powstał Mallkołaj.

Mieliśmy wybranych ludzi, którzy nie wiedzieli o tym, że ktoś do nich przyjdzie i byli strasznie zdziwieni. Co się dzieje? Przecież to niemożliwe, że ktoś przyjdzie i coś nam da za darmo! I w większości Ci ludzie nie wierzyli w to… Tego dobra, które my tam widzieliśmy, te łzy u naszych Klientów… ja tego nie zapomnę do końca życia.

Jeżeli ktoś zrobi jakieś dobro, to ono na pewno do niego wróci. Dlatego właśnie ktoś, kto pomógł temu dziadkowi w taxówce i przewiózł go ten kawałek, otrzymał prezent. 

Puściliśmy to pierwsze video i za godzinę już było ponad 100 tysięcy! Patrzyłem na telefon i mówię, że ten telefon nie jest zepsuty! Że coś się udało!

Nam udało się po prostu wymyślić tego Mallkołaja, koło którego zrobiła się taka fajna kampania. Z mojego punktu widzenia bardzo fajna kampania, gdzie były te ludzkie emocje.”

 

Vit Endler

Prezes MALL.PL